Elegante champagnekleurige opbouwspot met twee verstelbare lichtpunten
De Bocso 2-lichts opbouwspot in champagne combineert een strak, rechthoekig ontwerp met een warme en luxe uitstraling. De twee symmetrisch geplaatste lichtpunten en de subtiele champagnekleur geven deze plafondlamp een verfijnd karakter, terwijl de minimalistische vormgeving zorgt voor een rustig en stijlvol geheel. Een prachtige keuze voor moderne, Scandinavische en hotel chique interieurs, waarin sfeervolle verlichting en een elegant design elkaar versterken.
Met een lengte van 25 cm, een breedte van 14 cm en een hoogte van slechts 8,6 cm heeft de Bocso een compact en gestroomlijnd ontwerp. Dankzij de twee lichtpunten is deze opbouwspot bijzonder geschikt voor het verlichten van een hal, keuken, slaapkamer of sfeervolle zithoek.
Twee draaibare en kantelbare GU10 spots voor gerichte verlichting
De Bocso beschikt over twee afzonderlijk draaibare en kantelbare spots, waarmee u beide lichtbundels eenvoudig in de gewenste richting kunt richten. Zo kunt u verschillende delen van een ruimte tegelijkertijd verlichten of juist specifieke elementen in uw interieur extra benadrukken. Denk aan het uitlichten van een schilderij, een decoratieve wand of een werkblad in de keuken. Dankzij de verstelbare lichtpunten combineert deze plafondlamp praktische basisverlichting met sfeervolle accentverlichting.
De lamp is voorzien van twee GU10 fittingen, geschikt voor lichtbronnen van maximaal 35 watt per stuk. Hierdoor kiest u zelf de gewenste lichtkleur en lichtsterkte. Met dimbare GU10 LED lichtbronnen en een geschikte dimmer kunt u bovendien eenvoudig de lichtintensiteit aanpassen, van heldere functionele verlichting tot een warme en ontspannen avondsfeer.
Luxe champagne afwerking met verwisselbare inserts
De volledig champagnekleurige afwerking geeft de Bocso een bijzonder elegante uitstraling. De zachte metallic tint straalt warmte en verfijning uit en combineert prachtig met lichte houtsoorten, natuurlijke materialen en warme interieurkleuren zoals beige, taupe en zand. Ook naast marmer, natuursteen of donkere meubels vormt deze plafondspot een stijlvol accent.
De twee spots worden standaard geleverd met bijpassende champagnekleurige inserts rondom de lichtbronnen. Deze zijn eenvoudig te verwisselen voor inserts in een andere kleur, waarmee u de uitstraling van de lamp subtiel kunt aanpassen. Zo creëert u een persoonlijk detail dat perfect aansluit bij de rest van uw interieur.
Specificaties
Serie: Bocso
Type: Opbouwspot / plafondspot
Kleur: Champagne
Materiaal: Aluminium
Afmetingen: 25 x 14 cm
Hoogte: 8,6 cm
Aantal lichtpunten: 2
Fitting: 2 x GU10
Maximaal wattage: 2 x 35 watt
Draaibaar en kantelbaar: Ja, afzonderlijk verstelbaar
Dimbaar: Ja, afhankelijk van de gekozen lichtbronnen
Lichtbronnen inbegrepen: Nee
Inserts: Verwisselbaar, champagnekleur meegeleverd
IP-waarde: IP20
Toepassing: Binnen, droge ruimtes
Ontdek de Bocso serie bij Barco Lichttotaal
Met de Bocso 2-lichts opbouwspot voegt u op subtiele wijze warmte, elegantie en veelzijdige verlichting toe aan uw interieur. De twee verstelbare lichtpunten, luxe champagnekleur en strakke rechthoekige vormgeving maken deze plafondlamp een stijlvolle keuze voor uiteenlopende woonruimtes. De Bocso serie is verkrijgbaar in 1-, 2-, 3- en 4-lichts uitvoeringen, zodat u de verlichting in verschillende ruimtes prachtig op elkaar kunt afstemmen.
| Artikelnr. | SW10646 |
|---|---|
| Formaat: | Lengte: 25 cm x breedte: 14 cm x hoogte vanaf plafond: 8,6 cm |
| Serie | Meer modellen van serie bocso |
Fijne site waar ik een mooie lamp heb uitgekozen en besteld. De volgende dag werd deze al bezorgd. Super netjes en veilig verpakt.
Het bestellen, betalen en leveren verliep vlot en volledig naar wens. Het artikel is zeer mooi en schept veel sfeer, het is ook eenvoudig te plaatsen.
Wij hadden 2 lampen besteld met totaal 11 mondgeblazen kappen. Dit was zeer goed verpakt geleverd. Wij bevelen dit bedrijf zeker aan!
Meer producten uit de serie Bocso
Levertijd 6 - 12 werkdagen
Levertijd 6 - 12 werkdagen